Základné + Špecifické ošetrenia

24,7 Naturalbalance 56 €
Beauty doplnok krásy
Jedinečné ponorenie plné vitamínov, minerálnych solí a okysličujúcich elementov pochádzajúcich z ovocia, rastlín a kvetov. Zmes z červeného ovocia, višní, žeruchy, hlohu, a bázy ochraňuje mladistvosť pleti, dáva opäť do rovnováhy jej základné zložky.
S MASÁŽOU WELCOME TOUCH A MASÁŽOU CARESSE 50-60 MINÚT
Aqua + 56 €
Základná hydratácia
Harmonický vodný rituál, kozmetické zloženie, ktoré obalí pleť koncentrátmi kyseliny hylaurónovej, poskytne pleti hĺbkovú hydratáciu, žiarivosť a okamžitý osviežujúci pocit.
S MASÁŽOU FBE – FACE BEAUTY EXPERIENCE A MASÁŽOU CARESSE 50-60 MINÚT
Pura + 51 €
Obnovte čistotu pleti
Vzácne aktívne látky na rastlinnej báze s balančným a čistiacim účinkom aplikované starostlivými pohybmi, sa starostlivo postarajú o problematickú a matnú pleť, zanechajú ju čistú, zmatnenú a zjednotenú. Pleť žiari novou krásou
S MASÁŽOU FBE – FACE BEAUTY EXPERIENCE A MASÁŽOU CARESSE 50-60 MINÚT
Dolce + 56 €
Komfort pre citlivú pleť
Sladký rituál do pohody. Extrakty z čučoriedok a čiernych ríbezlí so skľudňujúcimi vlastnosťami, upokoja a posilnia dokonca aj tú najcitlivejšiu a delikátnu pleť, doprajú okamžitý komfort.
S MASÁŽOU WELCOME TOUCH A MASÁŽOU CARESSE 50-60 MINÚT
Vita + 56 €
Výživa s pohodou
Revitalizačné ošetrenie hĺbkovo vyživí suchú, matnú a devitalizovanú pleť bez života. Znásobuje obsah lipidov, obnovuje kompaknosť a elasticitu vďaka biotechnologickému kolagénu a vzácnym rastlinným olejom. Chvíľa pre intenzívny wellness, ktorý zvýrazní mladistvosť pleti.
S MASÁŽOU WELCOME TOUCH A MASÁŽOU CARESSE 50-60 MINÚT
Špecifické ošetrenie
De-sense Instant Relief  80 €
Okamžitá úľava pre hypersenzitívnu a reaktívnu pleť
Ultra-delikátne, skľudňujúce a ochranné ošetrenie, ktoré poskytuje okamžitú úľavu reaktívnej pleti. Inovatívne biomimetické peptidy zvyšujú odolnosť pleti voči vonkajším vplyvom a agresiám. Betaglukán, rastlinné oleje a extrakt zo sladkého drievka obnovujú integritu hydro-lipidického filmu, poskytujú sviežu žiarivosť a rozjasnenie
S MASÁŽOU FBE – DRENÁŽNY DOTYK 50-60 MINÚT

Superior ošetrenia / Tvár

Primaluce Exforadiance 55 €
Prebudí žiarivosť pleti
Exkluzívna synergia ovocných kyselín exfoliuje a intenzívne obnovuje pokožku, poskytuje neobyčajnú žiarivosť a zjednotenie pleti, viditeľne jasnejšia a mladšia pleť. Inovatívny píling s rôznymi koncentráciami ponúka cielený estetický účinok pre predčasne starnúcu, zhrubnutú, problematickú pokožku a pleť s tmavými škvrnami.
S MASÁŽOU FBE – FACE BEAUTY EXPERIENCE A MASÁŽOU CARESEE  50-60 MINÚT
De-ox Cevolution 80 €
Posilňuje vitalitu a kmpaktnosť pleti
Revitalizačné ošetrenie, ktoré kombinuje najpokročilejšie formy vitamínu C pre okamžité obnovenie krásy tváre. Ošetrenie ponúka globálnu ochranu voči poškodeniam spôsobenými vonkajšími a agresívnymi vplyvmi a pôsobí ako estetický štít, ktorý bude chrániť kompaktnosť, pevnosť pleti a obnoví jej prirodzenú žiarivosť.
S MASÁŽOU SKIN ROLL  60 MINÚT
S MASÁŽOU FBE – FACE BEAUTY EXPERIENCE A MASÁŽOU SKIN ROLL 70 MINÚT
Lifting code diffusion filler 120 €
Pre vypnutý a vyplnený vzhľad lifting a výplň
Ošetrenie poslednej generácie poskytuje intenzívny estetický účinok. Zloženie s vysokou koncentráciou prirodzeného kolagénu a kyseliny hyalurónovej vykreslí profil tváre a krku. Viditeľné liftingové a výplňové účinky sú kombinované s bio-revitalizačným a elastizujúcim účinkom, zdôrazňujúcim kontúry tváre.
S MASÁŽOU LIFT-UP 60 MINÚT
S MASÁŽOU FBE – FACE BEAUTY EXPERIENCE A MASÁŽOU SKIN ROLL 70 MINÚT
Age beauty secret 130 €
Tajomstvo večnej krásy
Prevratná technológia, multi-korekčné ošetrenie založené na exkluzívnych extraktoch rastlinných kmeňových bunkách. Redukuje všetky prejavy startnutia a podporuje elasticitu pleti, zároveň obnovuje prirodzenú krásu a žiarivosť tváre.
S MASÁŽOU PRESTIGE 60 MINÚT
S MASÁŽOU FBE – FACE BEAUTY EXPERIENCE A MASÁŽOU PRESTIGE 70 MINÚT

Welness masáže + Špecifické ošetrenia Telo

 

BBE – Body Beauty Experience
Relaxačný – Drenážny – Spevňujúci Dotyk
Nezabudnuteľné sekvencie relaxačných a objímajúcich pohybov, ktoré znížia napätie a vdýchnu uvoľnenie do svalov. Ľahké drenážne pohyby odstránia nadbytočné tekutiny a nečistoty, čím znovu obnovia funkčnosť tkanív. Detoxikovaná pokožka je potom pripravená, aby naplno využila všetky benefity z nadchádzajúceho telového ošetrenia.
Thalasso Experience 60 €
Cielené na nedostatky spôsobené celulitídou a zadržiavaním vody
Ošetrenie je cielené na zadržiavanie vody a prejavy s tým spojené. Extrakty z morských rias a morských solí prevádzajú hĺbkovo čistiaci rituál, zlepšujú vzhľad kontúr tela, ktoré sú hladšie, získajú elasticitu a kompaktnosť, simultánne poskytuje pocit čistej pohody, ľahkosti a wellness
S MASÁŽOU BBE 50 MINÚT
Volcanic Soul 60 €
Cielené na nedostatky spôsobené lokalizovanými tukmi
Toto vysoko funkčné a extrémne príjemné ošetrenie redukuje prítomnosť lokalizovaných tukov v oblasti stehien, zadku a brucha. Vulkanický piesok z Polynézie a remineralizačné morské riasy navyše vylepšujú celkovú siluetu tela.
S MASÁŽOU BBE 50 MINÚT
White Flowers Wrap 60 €
Cielené na nedostatky spôsobené uvoľnenou a/alebo starnúcou pokožkou
Ľahká telová maska, bohatá na vzácne oleje a extrakty z bielych kvetov, ktorá splynie s telom a poskytuje mu jemnosť a žiarivosť. Regeneračný rituál čistej radosti pre zmysly, ktorý obnovuje elasticitu pleti a kompaktnosť, predchádza vzniku strií.
S MASÁŽOU BBE 40 MINÚT

Premium ošetrenia / Telo

Thalasso Experience Premium 120 €
Ošetrenie s dvojitým účinkom cielené na nedostatky spôsobené celulitídou a zadržiavaním vody
Účinok bandáži cielený na kritické partie tela, spolu s neobyčajnou účinnosťou bahna z rias, poskytuje zážitok čistej pohody, úžasný pocit ľahkosti. Redukuje viditeľnosť nedostatkov spôsobených zadržiavaním vody a celulitídou.
S MASÁŽOU BBE  60 MINÚT
Sculpt and DRN Bandage Priemium 60 €
Úľava pre nohy a pohoda
Vysoko efektívne ošetrenie určené špecificky pre nohy, ktoré vďaka kombinácií pílingu z kryštálov solí z Mrtvého mora a kompresného účinku bandáži, poskytuje okamžitý pocit úľavy a pohody.
S MASÁŽOU BBE 60 MINÚT
White Flowers Wrap Premium 120 €
Pre znovuobnovenie, hydratácia a omladenie pokožky nôh
Zmyslové ošetrenie, ktoré vďaka kombinácii pílingu z ovocných kyselín so zábalom bohatým na extrakty z bielych kvetov, podporuje obnovu pokožky a hydratuje do hĺbky, pleť vyzerá mladšie a pevnejšie.
S MASÁŽOU BBE – Body Beauty Experience 50 MINÚT

Navštívte nás

Doprajte sebe a svojmu telu oddych a nezabúdajte na dôležitosť každej z Vás.

Čaká na Vás revolúcia vo formovaní tela, zoštíhlenie, lymfodrenáž až na bunkovú úroveň, bankovanie, spevnenie pokožky, svalstva a iné.